Triin Noorkõiv

Triin Noorkõiv

Programmi ajal: inglise keele õpetaja Tallinna Ühisgümnaasiumis.
Täna: “Tagasi kooli” eestvedaja, karjääriõppe koordinaator Tallinna Ühisgümnaasiumis, Haridus- ja teadusministeeriumi õpetajaosakonna peaekspert

Üks põhiküsimustest on minu jaoks see: kuidas teha nii, et koolid oleks meie laste jaoks parimad keskkonnad selleks, et nad saaksid kujuneda arukateks, terveteks ja hoolivateks inimesteks. Inimesteks, kes saavad oma soove ja vajadusi järgides haarata kinni võimalikult laiast hulgast valikutest. Ning mida teha, et see kehtiks tõepoolest iga lapse jaoks? Programmi osalejana on mu eesmärk toetada iga oma õpilaste arengut. Usun, et haridus on meie maailma üks olulisemaid aluseid. Läbi selle kujunevad üksikisikud ja ühiskonnad. Tahan võtta tükikese sellest protsessist ja anda oma panuse, et maailm parem ja õnnelikum oleks.

Triinul on bakalaureuse kraad Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast. Ta on töötanud Sihtasutus Noored Kooli kommunikatsiooni- ja turundusjuhina ning viinud läbi Noored Kooli osalejate valikuprotsessi. Lisaks on ta korraldanud “Tagasi kooli” nädalat ning aitab kaasa Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevustele. Üliõpilasorganisatsiooni AIESEC kaudu on Triin elanud kaks aastat Aasias, töötades nii AIESECis endas kui rahvusvahelises logistikaettevõttes DHL.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar