Robert Kiviselg

Pean oluliseks, et õpilased saaksid koolist faktiliste tarkuste kõrvale ka oskuse olla loov ja leidlik ning näha tulemuste kõrval ka põhjuseid. Ilma oskuseta näha elu laiemalt kui üks võrrand või ajaloosündmus jääb inimese panus ühiskonda väikeseks.
Lisaks paneksin ma suuremat rõhku sotsiaalsusele ja empaatiavõimele, sest sellest näib tänapäeva suhteliselt enesekeskses ja anonüümses maailmas üha rohkem vajaka jäävat.
Virtuaalselt elatakse justkui hästi, kuid reaalselt kohal ei olda. Ja kui ollaksegi siin ja praegu, siis ei taheta mõista, et päris elus ei ole kõik nii nagu kuvarilt nägema on harjutud. Päris elus on iga inimene erinev ja iga inimene on oluline ning neid tuleb mõista ja nendega arvestada.

Robert on omandanud Tartu Ülikooli Türi Kolledžis bakalaureusekraadi keskkonnakorralduse ja planeerimise erialal ning Tartu Ülikoolis magistrikraadi keskkonnatehnoloogia erialal. Ta on töötanud Keskkonnaministeeriumis peaspetsialistina, Paikre OÜs sorteerimisjaama juhatajana ning Vesimentor OÜs turundusjuhina.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar