Oskar Helde

Mina tahan, et minu klassiruumis ei oleks tagumistes pinkides vaikselt nohisevaid „lootusetuid juhtumeid“ ega ka õpilasi, kelle ainsaks eesmärgiks on kuidagi õnnega pooleks kolm kätte saada. Ma tahan kaotada oma tundides isegi võimaluse vaikselt omaette nurgas nohiseda.
Noored Kooli programmis osalemine saab olema keeruline ja põnev ülesanne ning nõuab igapäevast tööd enda ja lastega. Samas tean, et mul saavad olema tugevad taustajõud (minu lend, programmi vilistlased, vanemad kolleegid ja perekond), kelle poole saan vajadusel alati pöörduda. Põhiline, et ma ei kardaks küsida ja eksida, sest sama lihtsat asja sooviks ma ju ka oma õpilastelt.

Oskar on omandanud bakalaureusekraadi Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal ja praegu on tal teine bakalaureusekraad omandamisel Tartu Ülikoolis kirjanduse ja kultuuriteaduste erialal. Ta on töötanud Express Postis kirjakandjana, postitöötleja/masinoperaationa ja meeskonnajuhina. Lisaks olnud Rahvusooper Estonias arhivaar ja andmesisestaja, BGC Cement LTDs masinaoperaator ja meeskonnajuht ning teinud kaastööd SA Kultuurilehele. Viimased kaks aastat on ta reisinud oma elukaaslasega mööda maailma ringi, peatudes veidi pikemalt Austraalias, kus ta töötas farmis ja tehases meeskonnajuhina.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar