Noored Kooli suvekonverents

Noored Kooli suvekonverents “Koostöö – eesmärk või vahend?”1 minuti lugemine

8.-9. augustil koguneb Noored Kooli kogukond taas Haapsalu Kutsehariduskeskusesse, et tunda Noored Kooli suvekonverentsil koos õppimisest rõõmu. Sel aastal uurime lähemalt, mis loom on koostöö, inspireerume inimestest, nende tegemistest ja üksteisest, veedame aega mõnusas seltskonnas ja naudime suvist Haapsalu.

Suvekonverents “Koostöö – eesmärk või vahend?” annab võimaluse läheneda koostöö teemale läbi erinevate valdkondade ja meetodite – otsime uusi vaatenurki, küsimusi ja mõtteid nii haridussüsteemi seest kui ka kaugemalt. Mürmekoloog Ants Johannes Martiniga uurime, mida on meil õppida ühiselulistelt putukatelt. Kaasamispraktik Piret Jeedasega tutvume kaasava juhtimispraktika põhimõtete, tööriistade ja meetoditega. Pille Kriisaga vaatame lähemalt, mida räägivad värskeimad uuringud murdeealiste ajukeemiast ja nende käitumise motiividest. Juhtimispraktik ja –koolitaja Hazem Abolrous jagab oma kogemusi, kuidas panna üks meeskond koostööd tegema ning mis on juhi roll koostöö loomisel. Kohal on veel kindlasti ka Improgrupp Jaa!, Hooliv Klass ning teisi põnevaid külalisi.

 

Noored Kooli suvekonverents

Noored Kooli suvekonverents

 

Meeleolu tekitamiseks vaadake eelmise aasta Noored Kooli suvekonverentsi „Muutuse DNA“ pilte ning suvekonverentsi puudutavate lisaküsimuste, rõõmude või murede korral võtke julgelt ühendust Iiris Oosaluga (iiris@nooredkooli.ee; 510 5922).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga