Noored Kooli osalejad rahvusvahelises Erasmus+ projektis1 minuti lugemine

Noored Kooli koos sõsarorganisatsioonidega Lätist (Iespējamā Misija), Bulgaariast (Заедно в час) ja Hispaaniast (Empieza por Educar) viisid ühiselt läbi projekti “21st century skills for success – Teacher collaboration across Europe” (21. sajandi oskused eduks – õpetajate koostöö Euroopas).

Projekt algas 2015. a jaanuaris ja lõppes 2016. a augustis. Projekti rahastab Erasmus+, mida kaasrahastab Euroopa Liit.

Projekti käigus valmis eTwinning keskkonnas projektiplaanide kogumik, mis aitab õpetajatel koos oma õpilastega läbi viia rahvusvahelisi projekte, mis õpetavad õpilastele 21. sajandi oskusi. Kõik projektid, mis kogumikus on, on projekti jooksul loodud ja õpilastega läbi tehtud ning vastavalt vajadusele on projektiplaane ka parandatud.

Noored Kooli poolt alustas projekti koordinaatorina Kerli Prass (3. lend) ning projekti käigus võttis koordineerimise üle Tiina Pau (7. lend). Projektis osalesid õpetajatena Kathriin Karus (8. lend) ja Marie Vellevoog (8. lend).

Projekti raames kohtusid õpetajad kaks korda näost näkku ja korduvalt virtuaalselt, et planeerida tegevusi klassis ja koostada projektiplaane. Novembris 2015. a käidi Sofias, kus tutvuti Bulgaaria haridusega ning planeeriti oma projektikaaslastega edasi tegevusi, mida seni oli planeeritud virtuaalselt. Märtsis 2016 kohtuti Tallinnas ja Riias ning planeeriti projekti lõputegevusi ning keskenduti projektiplaanide kohendamisele eTwinning keskkonna jaoks.

Projektiplaanid kõigile kasutamiseks avalikustatakse oktoobris 2016.

TFA projekti TFS kohtumine Riias

Projekti kohtumine Riias

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga