No tere-tere, kool!1 minuti lugemine

Tsiteerin Jüri: “Veel on vara kokkuvõtteid teha.” Tõepoolest- kui praegu teha kokkuvõtted ja järeldused minu sobilikkusest õpetaja ametisse, siis ma väga palju punkte veel ei saaks.  Küll aga annab hea enesetunne iga tunni lõppedes märku sellest, et mulle see amet sobib. Mõistate erinevust? Mulle sobib, aga mina võibolla ei sobi.

Milles siis probleem? Kuna ülikool sai mul läbi juba 2008, siis pole ma vahepeal väga intensiivselt akadeemilise eluga seotud olnud. Seega on kolm väga erinevat ainet – keemia, füüsika ja geograafia vanemale kooliastmele – võibbolla liiga suur tükk minu jaoks. Tundideks ettevalmistamine võtab meeletult aega, kuna pean ju ise teadma palju rohkem, kui õpilastelt nõuan. See tähendab, et ei piisa, kui ma ainult kõiki Euroopa riike suudan nimetada, vaid pean ka ülejäänud maailma riigid endale selgeks tegema. Seetõttu, andes kodutööks õpilastele 50 Euroopa riigi kohta huvitavaid fakte leida, võtsin viis riiki ka enda teha, et oleks aus.

Kui aga isekamalt mõelda, siis olen väga põnevil sellest, kui tark ma selle õppeaasta lõpuks akadeemiliselt olen! Nii et kadestage mind, ainult ühe aine õpetajad! Kadestage!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga