Koolis on hea!1 minuti lugemine

Kirjutan lubatust mitu päeva hiljem, sest avastasin, et 1. – ja 2. septembri elevuse ning selle nädalase tundide ettevalmistamise kõrvalt on raske leida lisaaega millegi muu jaoks:D Arvestades, et tegu on alles kordamisnädalaga tekib lausa hirm, mis saab edasi…

Septembri esimeste päevade elevus oli suur kuna kohtusin oma 11. klassiga – nad on nii pikad  ja ma ei eristu neist peaaegu üldse – kui siis riietuse võrra. Klassijuhataja tund kulges hästi, sain teada, mis on õpilaste eesmärgid järgmise kahe aasta jooksul – mõned olid ambitsioonikad, teisi ei saaks lugeda eesmärgiks (nt. saada vähem kahtesid). Täna on meil esimene päris klassijuhatajatund, paneme paika mis me tegema hakkame – nad on selles osas väga palju aktiivsust üles näidanud. 2. septembril käisime juba ekskursioonil 😀 Tegelikult oli see kohustuslik koolipäev tingituna kooliremondist – enamus giidid arvasid, et ma olen ka õpilane, alles siis kui teise õpetaja kõrval olin ja koos erinevaid asju arutasime, tegid nad üllatunud näo.

Kool on ilus ja kooli kollektiiv super! Kõik väga rõõmsameelsed ja aktiivsed, väga palju uusi lisaks minule, niiet sisseelamine käis imekähku.

See nädal nägin kõiki klasse, kus õpetan (4,5,8,11,12) –  Väga toredad õpilased. Esimesed kohtumised läksid hästi ja lõbusalt, va 8. klassiga. Tekitas veidi hirmu, kas edaspidi peabki iga päev 45 minutit tegelema nende poolse ükskõiksuse või vastuhakuga- õnneks teisipäevaks olid nad nagu ümbervahetatud ja tund sujus edukalt. Usun et tuleb väga hea õppeveerand ja koostöö lastega on tulemusrikas!!!

Ilusat kooliaastat kõigile:)

Kadri

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga