Kandideerimine Noored Kooli programmi on avatud!1 minuti lugemine

Hea sõber, kes Sa siia lehele sattunud oled!

  • Kas oled Sina see, kes võiks järgmisest suvest alates olla Noored Kooli programmi osaleja? Kui jah, siis ootame Sind tutvuma kandideerimise infoga. Kui tekib küsimusi, siis võta kindlasti ühendust meie värbamisjuhi Marisega (maris@nooredkooli.ee). Jääme ootama Sinu avaldust!
  • Kas oled Sina see, kellel on sõpru-tuttavaid, kes võiks järgmisest suvest alates olla Noored Kooli osalejad? Kui jah, siis palun räägi neile Noored Kooli programmist ning ütle, miks Sa arvad, et just nemad oleks õiged inimesed selles osalema.

 

Kandideerimise eeltingimused: 

  • kõrgharidus on omandatud hiljemalt 2009. aasta suveks
  • ülikooliõpingute kaalutud keskmine hinne  vähemalt 3,0
  • valmisolek ja teadmised õpetada matemaatikat, füüsikat või inglise keelt; programm pakub võimalusi ka eesti keele ja kirjanduse, ajaloo, geograafia, keemia, bioloogia ja loodusõpetuse õpetamiseks. 

 

Kandideerimise lõpptähtaeg on 18. märts. Esimene vahetähtaeg on juba 17. novembril – selleks ajaks avalduse esitamine tagab suurima paindlikkuse valikuprotsessis.

Valikuprotsessi edukalt läbinud kandidaadid alustavad Noored Kooli ettevalmistuskoolitusega 2009. aasta juulis ja koolis õpetamisega 2009. aasta septembris.

 

 Füüsika

Kuidas mööduvad Sinu tunnid? 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga