Hea töökeskkond on tööl1 minuti lugemine

Kodus töötamine on oodatust raskem, usud?

Tundub, et oleksin oluliselt motiveeritum kui viibiksin hetkel oma ägedas klassis – vahepeal on ju mõnus töökaaslastega mõtteid vahetada ja nii muuseas teha veel viimaseid pingutusi enne 1. septembrit… PS see on juba laupäeval!

Koolis oled alati info liikumisega kursis, näiteks nädala alguses sain teada, et lisaks klassijuhatamisele, 1.-5. klassi majandus- ja ettevõtlusõpetusele ning 5.-7. klassi eesti keele ja kirjanduse õpetamisele asun kasvatajarolli ka pikapäevarühmas.

Kuidas need asjad üldse nii läksid, et minust õpetaja sai?

Mõned asjad vist jõuavad ise Sinuni. Olen eriti keskmine saarlane, lõpetasin Saaremaal gümnaasiumi ja seejärel asusin pealinna vallutama. Koolivalik langes Tallinna Ülikoolile ja erialaks sai eesti filoloogia, seal vormiti minust kolme aastaga keeleliselt korrektsem keskmine saarlane.

Aasta pärast ülikooli lõppu töötasin lasteaias ja mulle hakkas üha jõulisemalt tunduma, et väikesed inimesed ongi kõige ägedamad, aga väljakutse mõttes tekkis huvi koolisüsteemi vastu laiemalt.

Täna olen Noored Kooli programmi 6. lennu osaleja, mis tähendab, et õpetaja- ja liidrikoolituse kõrval töötan kaks aastat õpetajana – ideaalne kombinatsioon! Juba praegu, päris teekonna alguses, saan öelda, et olen leidnud palju mõttekaaslasi ja potentsiaalseid parimaid sõpru kogu eluks!

Veendusin jälle kui raske on kodus töötada, nimelt sain just ärevust tekitava e-kirja, mis andis teada, et homme on mu elu esimene õppenõukogu. Ootan huviga homset, aga nüüd hakkan viimaseid pingutusi tegema ilma inspireeriva töökeskkonnata…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga